PC HocasıOyunAge of Empires II Definitive Edition için Battle Royale Güncellemesi
Age of Empires II Definitive Edition

Age of Empires II Definitive Edition için Battle Royale Güncellemesi

 

Age of Empires II Definitive Edition için hazırlanan kapsamlı bir güncellemenin yayınlanacağı, geçen hafta dile getirilmişti. Zira oyunun yıldönümü geldi ve bu bir sürpriz ile kutlanılmak isteniyor.

Gelen güncelleme de tam yeni yıla yakışır bir güncelleme. Bu sefer sadece oyuna gelen yeni objeler değil aynı zamanda oyuna gelen yeni bir Battle Royale modu var.

Age of Empires II Definitive Edition güncellemesi tüm yenilikler

Oyuna gelen en büyük yenilik battle royale modu oldu. Artık kullanıcılar 8 kişiye kadar 5 harita ile battle royale modelini oynayabilecek. Modun yapısı basit. Amaç tüm oyuncular içerisinde son kalan olarak maçı kazanmak.

Ghostrunner Nintendo Switch'e Geliyor

Age of Empires II Definitive Edition

Bunun dışında güncellemenin bazı farklı artıları da var. Yeni senaryo modu düzenleme özellikleri, rastgele harita özelliği, medeniyetlerde ve oyun dengesinde değişikliklerle beraber kararlılık iyileştirmeleri de oyuna eklendi.

Yeni bir oyunun geldiğini biliyoruz ama bu güncelleme sonrasında yeni oyuna kadar Age of Empires hayranları keyifli zaman geçirecek orası kesin. Biz aşağı oyunun güncellemesi için hazırlanan videoyu da ekliyoruz. Detayları siz de görebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz