PC HocasıAndroidAndroid için Clubhouse Artık Kullanılabilir Durumda!

Android için Clubhouse Artık Kullanılabilir Durumda!

 

Son zamanlarda yalnızca iOS işletim sisteminde ortaya çıkan ve kısa sürede popüler hale gelen Sesli grup sohbeti uygulaması Clubhouse nihayet uygulamalarını Android platformunda kullanıma sundu. Eğer bilmiyorsanız anlatalım; Clubhouse ilk etapta iOS platformunda ortaya çıkan ve yalnızca davet üzerine kayıt olabildiğiniz bir sesli görüşme platformu.

İnsanlar belirli konu başlıkları altında bir araya gelerek sanal olarak sohbet muhabbet ediyorlar ve belirli konulardaki tecrübelerini birbirlerine anlatarak bu zorlu koronavirüs pandemisi kısıtlamalarında sanal sosyalleşmelerini gideriyorlar. Uygulama uzun bir süre yalnızca iOS işletim sistemi için vardı lakin artık Android’de! Beta uygulama şu anda Amerika Birleşik Devletlerinde’de mevcut ve önümüzdeki günlerden haftalara kadar, diğer İngilizce konuşulan ülkelerden başlayarak tüm dünya için kullanıma sunulacaktır.

Clubhouse

Uygulamayı her ne kadar indirebilecek olsanız da, katılmak ve kullanabilmek için yine de muhtemelen iOS kullanan arkadaşlarınızdan birinden davetiye almanız gerekecektir. Clubhouse, iOS uygulamalarını bir yıl önce tanıttı ve büyümeyi yönettiklerini söylüyor, ancak Clubhouse deneyimi Twitter’dan LinkedIn’e herkes tarafından zaten geniş çapta kopyalandığı için raporlar uygulamanın indirilmesinin hızla düştüğünü söylüyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/android-icin-clubhouse-artik-kullanilabilir-durumda-112865/ linkinden 21.10.2021 21:10:33 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad