Cumartesi, Nisan 13, 2024

Atatürk Dizisinin Yayın Platformu Değişti

Paylaş

silkroad gaminggentr

Disney Plus’ın yerli yapımları kaldırmaya karar vermesinin ardından, gözler bir anda yüksek bütçeli projelerden biri olan Atatürk dizisine çevrilmişti.

Ermeni grupların dizinin yayınlanmaması için platforma baskı yaptığı ve bu nedenle de dizinin iptal edilebileceği iddia edilmişti. Fakat Disney Plus tarafından yapılan paylaşımda, böyle bir durum olmadığı ve dizinin yayınlanacağı açıklanmıştı.

Tüm bu gelişmelerden sonra ortaya çıkan yeni bilgilere göre karar bir kez daha değişti.

Atatürk Dizisi Yeni Adresinde Yayınlanacak

Birsen Altuntaş tarafından paylaşılan son habere göre dizi Disney Plus platformunda yayınlanmayacak. Bunun yerine dizinin FOX TV ekranlarında yayınlanacak.

Son gelişmelere göre değerlendirecek olursak dizi 29 Ekim’de FOX TV’de ekranlara gelecek. Üstelik yapım için atılan adımlar bununla da sınırlı kalmayacak.

Atatürk

Dizinin özel bir kurguyla sinema filmi versiyonunun da hazırlanacağı ve yakın bir tarihte dizinin sinema filmi olarak da yayınlanacağı gelen bilgiler arasında.

Artık Fox TV üzerinden yayınlanacak yapım kaç bölüm olacak ya da nasıl bir format izlenecek bunu zamanla göreceğiz. Şimdilik dizi hakkında yaşanan son gelişmeler bu şekilde. Daha önce de belirttiğimiz gibi yine Disney cephesinden resmi bir açıklama gelecek olursa sizlerle paylaşıyor oluruz.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler