PC HocasıHaberlerAyyıldız TİM, Rus Bankası AlfaBank’ı Erişime Kapattı

Ayyıldız TİM, Rus Bankası AlfaBank’ı Erişime Kapattı

 

Ayyıldız TİM, Rusya’nın en büyük bankalarından birisi olan AlfaBank‘ı erişime kapattığını duyurdu. Son zamanlarda yapılan ataklara karşı misillemeler gelmeye devam ederken, AlfaBank ile ilgili detaylar haberimizde.

ayyildiz-tim-facebook

Dün Türkiye’deki bankalara karşı siber saldırılar yapıldığı ve bu saldırıların arkasında Rusya ile Anonymous’un olduğu konusundaki bilgileri sizlerle paylaşmıştık. Saldırılar devam ederken, Ayyıldız TİM’de misillemelere devam ediyor.

Rusya’nın en büyük bankalarından birisi olan AlfaBank’ı erişime kapattığını duyuran Ayyıldız TİM, Facebook hesaplarından “Banka kapatmak boyle olur 🙂 Rus Bankasi AlfaBank Down !” başlığı ile duyurdu.

alfabank-ru
RUSYA’NIN EN ÇOK ZİYARET EDİLEN BANKALARINDAN

Rusya’nın en çok ziyaret edilen bankalarından birisi olan AlfaBank, yaklaşık 1 saat önce Ayyıldız TİM tarafından erişime kapatıldığı duyuruldu. Bankanın web sitesi olan https://alfabank.ru’ya erişim şuanda sağlanamıyor. Siteye erişmek istediğinizde “ERR_CONNECTION_TIMED_OUT” uyarısı ile karşılaşırken, bankanın herhangi bir açıklaması henüz bulunmuyor.

alfabank-alexa

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ayyildiz-tim-rus-bankasi-alfabanki-erisime-kapatti-2944/ linkinden 16.10.2021 06:10:11 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

3 Yorum

  • Bu çocukları desteklemek lazım geçen gün server paralarını veremediklerini yazmışlardı gerçekten doğru mu bilmiyorum ama üzüldüm açıkçası

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad