PC HocasıOyunBaldo: The Guardian Owls için Yeni Oynanış Videosu Geldi

Baldo: The Guardian Owls için Yeni Oynanış Videosu Geldi

 

IGN, Baldo: The Guardian Owls için yeni bir oynanış videosu yayınladı.

Naps Team tarafından geliştirilen aksiyon macera oyunu Baldo: The Guardian Owls‘un 13 dakikalık oynanış videosunu yayınladı.

İtalyan geliştirici Naps Team bir Baldo: The Guardian Owls 13 dakikalık oynanış videosunu paylaştı, bu oyununun bir yıldır neredeyse hiçbir bilgisi paylaşılmıyordu. Geliştiriciler o zamandan beri ara sıra güven veren tweet’i bıraktılar ve 29 Nisan’da basitçe ‘ Baldo olacak ‘ dedi.

Açıkça bir PC oyunu olarak düşündüğümüzde oyun grafik anlamıyla, güzel görünüyor. Video açıklamasında oyunun ‘yakında geleceği’ ve Nintendo Switch’in ilk adlandırılmış konsol olduğu belirtiliyor. Nintendo’nun sistemine özel zamanlanmış bir konsol olabilir veya olmayabilir.

Oyun kısacası geniş ve etkileşimli açık bir dünyada garip ve komik karakterler, çeşitli bulmacalar, ilginç oynanış mekanikleri ve karmaşık zindanlar sunacak bir aksiyon macera rol yapma oyunu olacak.

Baldo: The Guardian Owls ilk olarak Nintendo Switch için çıkış yapacak. Sonra ise  PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için gelecek.

Oynanış video

Video