PC HocasıDonanımBenQ GS2: Her Yere Gidebilen Kablosuz Projektör

BenQ GS2: Her Yere Gidebilen Kablosuz Projektör

 

Okul ve iş hayatında büyük önem arz eden projektörler/projeksiyonlar aynı zamanda dostlarla, ailelerimizle, arkadaşlarla ortak bir eğlence yaratabilmemiz içinde bizim yanımızda oluyorlar, öyle ki dostlarımızla bir kampa gittiğimizde ortak bir etkinlik yapabilmek için çoğu zaman projektörlere ihtiyaç duyuyoruz.

DLP projektörler üreten BenQ, işte tam olarak eğlence dünyasına odaklanan outdoor yaşam tarzına odaklanılarak tasarlanan dayanıklı ve taşınabilir bir LED Projektör modeli GS2‘yi tanıttı.

Su sıçralamalarına ve düşmeye dayanıklı!

Film izleyebileceğiniz, aile içi videolar açıp gülebileceğiniz, müzik bazlı aktiviteler yapabileceğiniz ya da çocuğunuz için eğitici videolar açabileceğiniz BenQ GS2, hem kablolu hem de kablosuz cihazlarla uyumlu bir biçimde çalışabiliyor aynı zamanda su sıçramalarına (ufak su döküntüleri sıçramaları, damlamaları) ve de düşmelere karşı korumaya da sahip.

BenQ Corporation Başkanı Conway Lee’den GS2 yorumu:

“GS2 ailelere, birbirleriyle vakit geçirmekten keyif almaları, eğlenmeleri ve hatta öğrenmeleri için yepyeni bir yol sunuyor. Dış mekanda çok rahat kullanılabilen bu ürün, ailelerin doğanın harikalarını keşfetmesine olanak sağlarken, deneyimi sınırsız öğrenme ve eğlence ile zenginleştiriyor.”

BenQ GS2 Özellikleri

  • Su sıçramaları için IPX2 Sertifikası
  • 0.5 metreden düşmeye karşı dayanıklılık
  • WiFi, HDMI, USB-C veya yerleşik ortam okuyucu desteği
  • Aptoide TV işletim sistemi
  • BenQ LumiExpert teknolojisi
  • Otomatik odaklama
  • Otomatik dikey kilit taşı
  • DLP (Digital Light Processing) teknolojisi

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/benq-gs2-her-yere-gidebilen-kablosuz-projektor-89796/ linkinden 28.07.2021 23:07:46 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video