PC HocasıHaberlerBİM’de Batman vs Superman Dalgası Başlıyor

BİM’de Batman vs Superman Dalgası Başlıyor

 

Geçtiğimiz aylarda lisanslı olarak Star Wars ürünleri satılmış ve oldukça ilgi görmüştü. Şimdi de Batman vs Superman figürleri çok yakında BİM’de satılmaya başlanacak.

BATMAN VS SUPERMAN NE ZAMAN SATILACAK ?

18 Aralık tarihinde BİM‘e gelen Star Wars efsanesine ait bir çok karakter, kupa, tshirt vb ürünleri sizlere buradan duyurmuştuk. BİM yapmış olduğu bu anlaşma ile adeta büyük bir kampanya başlatarak sabah 9’da marketlerin önünde kuyruklar oluşturmuştu.

İnsanlar ürünlere akın ederek bir gün içerisinde neredeyse hepsini satın almış ve BİM 18 Aralık tarihinde satışlarında patlama yaşamıştı.

batman-v-superman-figur-bim
BİM’in tekrardan yaptığı benzeri bir anlaşma ile 25 Mart tarihinde vizyona girecek olan Batman vs Superman: Dawn Of Justice filminden lisanslı figürleri getirecek. Ürünlerin marketlere geliş ve satış tarihi 4 Mart olarak belirlenmiş durumda. Figürlerin satış fiyatı ise 17 TL olacak.

Figürlerin her birisinin boyutu 30 cm olduğunu söylememizde fayda var. Stoklarla sınırlı olacak olan bu figürlerin de ilk günden tükeneceğini düşünüyoruz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/bimde-batman-vs-superman-dalgasi-basliyor-4175/ linkinden 16.10.2021 03:10:34 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad