PC HocasıOyunBless Unleashed PlayStation 4 İçin Geliyor

Bless Unleashed PlayStation 4 İçin Geliyor

 

Bless Unleashed, Round 8 Studios tarafından geliştirilip Bandai Namco Entertainment tarafından yayınlanan çok oyunculu bir çevrim içi rol yapma oyunudur.

Bless Unleashed’in, PlayStation 4 için çıkış yapacağını duyurdu. Çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Henüz Sony’nin sisteminde onaylanmış bir yayın tarihi yok, ancak bu ayın sonunda kapalı bir beta çıkacak. Katılma şansı yakalamak istiyorsanız, bu bağlantı üzerinden kayıt olabilirsiniz.

Bless Unleashed ilk 12 Mart 2020 tarihinde Xbox One için çıkmıştı. Akabinde 2021’in başlarında PC için de gelecek.

Beta 20 Ağustos’ta başlıyor ve 24’üne kadar devam ediyor.

Oyun hakkında

İleri düzeydeki MMO oyuncuları düşünülerek hazırlanmış Bless Unleashed, tanrıların var olduğu ve destansı canavarların sürekli bir tehdit oluşturduğu canlı ve zorlu bir dünyada oyuncuları efsanevi bir çok oyunculu yolculuğa çıkarıyor. Destansı canavarlardan oluşan bir orduya ve diğer oyunculara karşı, aksiyon temelli kaçış özelliğiyle birlikte ustalık gerektiren kombo mekaniklerini içeren derin ve ödüllendirici bir dövüş sistemiyle hayatta kalın. Çevrimiçi oyun için tasarlanmış bir ilerleme sistemi ve tümleşik oyuncuya karşı oyuncu (PVP) modu, her an size görevler ve ödüller sunuyor.

Fragman video

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/bless-unleashed-playstation-4-icin-geliyor-88590/ linkinden 03.08.2021 00:08:02 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertisement