PC HocasıOyunCall of Duty Warzone için Düzeltme Güncellemesi Yayınlandı
Call of Duty Warzone

Call of Duty Warzone için Düzeltme Güncellemesi Yayınlandı

 

Call of Duty Warzone için büyük 28 Nisan güncellemesinden sonra bazı hataların ortaya çıktığını aktarmıştık. Bu hatalar oyuna bağlanma kısmında sorunlara neden oluyordu. Hataları düzeltecek güncelleme başka bir sorun çıkardı.

Bu seferde oyunda yer alan bir helikopter hatası baş gösterdi. Helikopter hatası sonucu, oyuna başladığınız zaman, üzerinde bir helikopter görüyor ve ölüyordunuz. Oyuncular bundan çok şikayet ettiler. Şikayetler sonrasında helikopter tamamen oyundan kalktı.

Call of Duty Warzone ardı ardına güncelleme alıyor

Bu hatanın sonrasında yayınlanan ilk güncelleme helikopterin tamamen oyundan çıkarılmasını sağladı. Ama bazı hatalar devam etti.

Othercide 10 Eylül'de Nintendo Switch için Çıkış Yapacak

Birkaç günlük kısa sürede yeniden güncelleme geldi. Biz bağlantı sorunlarından söz ederken, yapıma yeniden helikopter eklendi. Neyse ki bu sefer helikopterde bir sorun yok. En azından oyuncuların ilk denemelerde bir hata almadığı söylenebilir.

Call of Duty Warzone

Bağlantı sorunları ise son Call of Duty Warzone güncellemesi ile büyük çoğunlukla ortadan kalkıyor. Sürekli güncelleme gelmesi, ise oyuncuları bıktırdı.

Ama kısa vadede güncellemelerin bitmeyecek gibi. Harita için ve özellikle bağlantı sorunları için güncellemelerin gelmeye devam etmesi beklentisindeyiz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement