PC HocasıHaberlerCall of Duty: Warzone için uzun zamandır beklenen Duos modu geldi!

Call of Duty: Warzone için uzun zamandır beklenen Duos modu geldi!

 

Tekli, üçlü ve dörtlü olarak oynanabilen Call of Duty: Warzone, uzun bir bekleyiş ardından Duos moduna kavuştu. Oyuncular için harika bir seçenek olacaktır çünkü herkes üç veya dört kişiyle oyuna giremeyebiliyor.

Duos modu ile oyuncu sayısındaki artış devam edecektir

50 milyon hatta 60 milyon oyuncu sayısını çıkış yaptığı günden bu yana elde eden Call of Duty: Warzone, getirdiği yenilikler neticesinde bu başarıları elde etmeye devam edecektir.

Infinity Ward firmasının Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Duos modunun oyuna eklendiği açık bir şekilde belirtildi.

Duos modu birçok oyuncu tarafından oyuna eklenilmesi için isteniyordu lakin Infinity Ward bu duruma hızlı bir şekilde geri dönüş yapmadı. Nihayet oyuncular Duos moduna kavuşabildi.

Oyuncular isterlerse kendi arkadaşlarıyla isterlerse rastgele bir oyuncuyla takım arkadaşı olup oyunlara giriş yapabilirler. Benim bu tür oyunlarda en çok keyif aldığım mod iki kişi ile oynanabilen modlar olmuştur. Çoğu oyuncu da benim gibi düşünmüyor değil. Bu mod sayesinde oyuna hızlı bir şekilde girebilme imkanınız olacak.

Lakin bu mod için herhangi bir kalıcılık söz konusu değil. İlerleyen günlerde bu durum açıklığa kavuşacaktır ki böyle bir modun kalıcı olmaması çok üzücü olur.

Yazar Hakkında

Arif Acar

Arif Acar

Basketbol aşığı, amatör tenis oyuncusu ve ortalama düzeyde bir video oyuncusu.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz