PC HocasıDonanımTek Mürekkep Tankı İle 7 Bin Baskı Yapabilen Yazıcı Canon’dan

Tek Mürekkep Tankı İle 7 Bin Baskı Yapabilen Yazıcı Canon’dan

 

Canon geliştirmiş olduğu PIXMA serisine Pixma G1400, Pixma G2400 ve Pixma G3400‘ü ekledi. Tek mürekkep tankı ile 7 bin adet baskı yapabilen bu yazıcının detayları haberimizde.

TEK TANK İLE 7 BİN BASKI

Canon yeni yazıcı serisini geliştirerek toplamda 7 bin adet renkli ve 6 bin adet siyah baskı yapabilen Canon Pixma serisini güncelledi. Bu seride karşımıza Pixma G1400, Pixma G2400 ve Pixma G3400 yazıcıları yer alıyor.

Kesintisiz Mürekkep Besleme Sistemi ( Continiuous Ink Supply System – CISS ) özelliği sayesinde artık yazıcılarda yüksek hacimli baskılarda mürekkep harcamasını müthiş derecede azaltabilen teknoloji ile donatmış. Bu sistem sayesinde tek mürekkep tankı ile 7 bin adete varan baskı imkanı sunuluyor.

canon-pixma-yazici
YÜKSEK HACİMLİ BASKILAR İÇİN

Canon‘un yeni Pixma serisi olan G1400, G2400 ve G3400 yazıcıları tam sayfa baskı sayısı sunarken, çok fazla baskı alan ofisler veya çalışma alanları için ideal diyebilirim. Düşük maliyetler ile baskı alabildiğiniz bu yazıcılarda orjinal pigment siyah ve boya bazlık renkli mürekkepleri baskıların net ve okunabilir metinler ile basılmasını garantiliyor.

Pixma G1400 serisinde tek fonksiyonlu bir yazıcı olduğu için biraz daha giriş düzeyde çalışma imkanı sunuyor diyebilirim. Pixma G3400 modelinde ise baskı, tarama ve fotokopi fonksiyonlarını tek yazıcıda bulabiliyorsunuz. Dayanıklı Fine yazıcı kafası ile mürekkep besleme silindirlerine hava girişi durdurularak performans artışı sağlanmış.

pixma-g3400
2pl 4800 x 1200 dpi baskı motoru detay bakımından çok zengin olduğu gibi, elinize aldığınız çıktılarda pürüzsüz bir renk tonu geçişi bulunuyor. Ekstra olarak Wi-Fi bağlantısı bulunan Pixma G3400 modelinde Print uygulaması ile birlikte kablo kullanmadan PC bilgisayarın yanı sıra akıllı telefonlar veya tabletlerden baskı alınabiliyor.

Canon‘un yeni Pixma serisine eklemiş olduğu yazıcıların fiyatları henüz belirlenmiş değil. Ancak mürekkep püskürtmeli yazıcı almak isteyenlere yeni teknoloji ile donatılmış Canon yazıcıları incelemelerini öneririz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/canon-yeni-pixma-yazici-serisini-duyurdu-3548/ linkinden 30.07.2021 01:07:19 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

6 Yorum

 • Herkes bildiği işi yapmalı canonun yazicisinin iyi olduğunu düşünmüyorum

  • Şu at gözlüklerini artık çıkartın her firma tek bir iş yapacak diye bir şey yok. Ar-Ge’sini geliştirir adamlar üretirler bunda ne var ? Canon’un yeni yazıcı serisine ben beğendim hangi yazıcı tek tank mürekkep ile 7000 baskı garantisini veriyor sana bana bir tane söyle sana Canon G2400 alıcam hediye hadi bakalım.

  • Merhaba Bilal,

   Canon’un bu modelinde yok ancak söylediğin her bir özellik ekstra para demek 🙂

   • Yeniden doldurulabilme hariç bu küçük özellikler Canon un mx 535 serisinde 220 liraya aldığım yazıcıda var

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement