CS2

Adım Adım Geliyor! CS2 İsmi Tescillendi

  Google News

CS2 iddiaları uzun süredir gündemde. Önce NVIDIA kaynak kodlarında yer alan sızıntı, sonrasında SteamdB üzerinde yakalanan sızıntılar derken, yeni yapım sık sık konuşulmaya başlandı.

Son gelen bilgi ise Valve’nin yeni yapım üzerinde çalıştığını kanıtlar nitelikte. Zira son bilgiye göre CS2 tescillendi.

Üstelik Valve’nin birkaç ayrı kategori için tescil yaptırdığı gözüküyor. Oyuna ilişkin yeni bir kanıt sunulmuş durumda diyebiliriz.

CS2, Yeni Counter Sürümü mü Olacak?

Tescillenen isimlere baktığımız zaman, iki ayrı ifadenin iki ayrı şekilde tescil aldığını görüyoruz. Birincisi Counter Strike adıyla yeni tesciller alınmış. İsmin oyun yazılımı ve indirilebilir oyun kategorisi altında tescillendiği gözüküyor.

Diğer kısımda ise CS2 adı karşımıza çıkıyor. Burada da yine tescilin onnline oyun hizmeti ve oyun yazılımı olarak iki ayrı kategoride tescil aldığını anlaşılıyor.

CS2

Her iki tescil için de çıkarım yapacak olursak, evet Valve Counter Strike üzerinde bazı çalışmalar yapıyor diyebiliriz. Oyunun ne zaman çıkacağı ya da nasıl bir fark sunacağı ise net değil.

Source 2 gibi kapsamlı bir güncelleme mi gelecek yoksa artık oyunun yeni sürümünü mü göreceğiz belli değil. Beklenti Source 2 kapsamında devasa bir güncelleme sunulması. Ama tabii ki kesin bilgiyi açıklayan Valve olacak.

CS2

Kaçırmayın: Counter için Yeni Bir Güncelleme mi Geliyor?

Son sızıntılara göre hazırladığımız iddialar haberini de hemen yukarı ekliyorum. Yeni oyun iddiaları için konuşulan detayları da haberimizde bulabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video