FIFA’nın Yeni Rakibi UFL için Oynanış Videosu Yayınlandı

  Google News

FIFA ve PES serisine alternatif olarak gelecek olan yeni ücretsiz futbol oyunu UFL, sessiz sedasız geliştirilmeye devam ediyor. En son oyunda yer alacak modeller için bazı paylaşımlar yapılmıştı. Şimdi ise UFL oynanış videosu yayınlandı.

Oynanış videosunun yayınlanması önemli zira yayınlanan oynanış videosunda, oyun hakkında önemli olan detaylar var. Nasıl bir atmosfer sunulacağını da anlıyoruz.

Ücretsiz Futbol Oyunu UFL için Oynanış Videosu!

8 dakikanın üzerinde oynanış videosu, tam olarak bir maçı ele almış diyebiliriz. Videoyu değerlendirdiğimiz zaman, ücretsiz bir oyuna göre gerçekten iddialı olduğunu söyleyebiliriz.

FIFA serisine rakip olabilir mi soru işareti ama şu var ki oyunun belli bir yere geldiği kesin. Özellikle saha içi mücadelelerde gerçeğe yakın bir yapı sunulmuş diyebiliriz. Tabii ki eksik noktalar da yok değil. Top sürme efektleri biraz zayıf. Ayrıca animasyonlar ve geçişler de biraz hızlı.

UFL oynanış videosu

Futbolcu modellemeleri de çok başarılı olmasa da kötü değil. En büyük sorun ise oyunda lisansların eksik olması. Birçok lisanstan yoksun olarak sunulacak yapım, haliyle tam olarak futbol oyunu tutkunlarının ihtiyacını karşılayamayabilir. Artık o kısma da oyun çıktıktan sonra bakacağız.

Bu arada UFL çıkış tarihi ile ilgili de bazı bilgiler olduğunu ekleyelim. Oyunun 2023 yılı içerisinde çıkması bekleniyor. Yapımı tüm platformlarda göreceğiz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video