PC HocasıDonanımGalaktik Temalı PlayStation 5 Kapakları ile Tanışın!

Galaktik Temalı PlayStation 5 Kapakları ile Tanışın!

   

Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5‘in kapaklarının yakın zamanda DualSense denetleyicisi ile birlikte bir dizi yeni galaktik renklerle satışa sunulacağını resmi olarak duyurdu. Bu yılın Ocak ayında PlayStation 5 konsol kapaklarını ilk kez piyasaya süren şirket nihayet önümüzdeki ay konsol kapaklarının DualSense denetleyicisi ile birlikte takım olarak aynı renklerde satacak.

Yeni Galaktik Temada; Starlight Blue, Galactic Purple ve Nova Pink yer alıyor. Önceden PlayStation 5 konsol kapakları yalnızca Midnight Black veya Cosmic Red renk seçeneklerinde mevcuttu.

PlayStation 5 kapakları, cihazını özelleştirmek isteyen insanlar için oldukça önemli bir aksesuar çünkü kullanıcıların sürekli yeni bir cihaz satın alma zorunluluğundan kurtarıyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/galaktik-temali-playstation-5-kapaklari-ile-tanisin-127640/ linkinden 15.08.2022 01:08:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video