Galaxy S24 Ultra Ekran Parlaklığı ile Kendisini Gösterecek

Galaxy S24 Ultra
  Google News

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonları için zaman daralıyor. Kısa süre sonra yeni amiral gemisi modelleriyle karşı karşıya kalacağız. Bu modeller için de teknik veriler bir bir paylaşılmaya devam ediyor. En son yeni amiral gemisi Galaxy S24 Ultra modelinin ekran özellikleri ortaya çıktı. Paylaşılan bilgilere bakacak olursak yeni telefonda ekran özellikleri son derece dikkat çekici olacak.

Galaxy S24 Ultra Ekran Özellikleri Nasıl Olur?

Ice Universe tarafından sızdırılan bilgiler, telefonun 6.78 inç düz bir ekranla geleceğini gösteriyor. Düz ekranda Dinamik AMOLED 2x panel kullanıldığını göreceğiz.

19:5,9 en boy oranına sahip olacak ekran, 2500 nit maksimum parlaklık değeri sunacak. Bu demek oluyor ki telefon S23 Ultra modeline göre 750 nit daha parlak bir ekran olacak. Zaten S23 Ultra modelinin ekranının parlak olduğunu düşünecek olursak,  S24 Ultra bu konuda ciddi bir fark yaratacak gibi duruyor.

Galaxy S24 Ultra

Quad HD+ çözünürlük sunması beklenen ekranın, akıllı telefon sektöründe en başarılı ekranlardan biri olmasını bekliyoruz. Diğer S24 modellerinde de aynı ekranın kullanılıp kullanılmayacağı net değil.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video