PC HocasıDonanımGiyilebilir iPhone Şarj Kablosu Kyte & Key Türkiye’de

Giyilebilir iPhone Şarj Kablosu Kyte & Key Türkiye’de

 

İlk kez üretimi sağlanan ve dünyanın ilk giyilebilen iPhone şarj kablosu ünvanını alan Kyte & Key şarj kablosu olduğu kadar aynı zamanda da bileklik. Tarz ve teknolojinin bir araya getirildiği bu şarj kablosunun detayları ve görsel galerisi haberimizde.

giyilebilir-bileklik-sarj-kablosu-21

NEDİR BU GİYİLEBİLEN ŞARJ KABLOSU ?

Kyte & Key için yayınlanan görselleri aşağıdan incelerken, aynı zamanda da tarz olarak tasarlanan bu bilekliği görenler yeni nesil bu tarz objelere yönlenerek farklı konseptler oluşturuyorlar. Açıkçası iPhone 7 serisinde de Lightning teknolojisi kullanılacağı kesinleşmişken, bu bilekliğin de aynı teknolojiyi kullanıyor olması hiç de tesadüf değil.

Giyilebilen iPhone şarj kablosu ve aynı zamanda bilekliği Kyte & Key‘in kırmızı, kahverengi ve siyah renk çeşitleri de bulunuyor. Farklı renk tonlarında satılan bu bileklik hem kolaylık sağlıyor hem de şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Ancak Türkiye’deki piyasa fiyatının biraz tuzlu olduğunu belirtmemizde fayda var.

Orta boy olarak 15 cm, büyük boy olarak da 18 cm genişliği bulunan bilekliğin şarj edilebilen alanında USB girişi bulunuyor. Bu giriş Lightning’li cihazların hepsini şarj edebildiği gibi, Türkiye satış fiyatı 375 TL olarak belirlenmiş durumda. Giyilebilen iPhone şarj kablosu ve bilekliği Kyte & Key için hazırlamış olduğumuz galeriyi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/giyilebilir-iphone-sarj-kablosu-kyte-key-turkiyede-2766/ linkinden 30.07.2021 01:07:47 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

2 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertisement