Google Pixel 7 ve 7 Pro’nun Prototipleri Ortaya Çıktı!

  Google News

İnternet devi Google, yeni nesil akıllı telefonları Pixel 7 ve Pixel 7 Pro hakkında tanıtım yaptığında yalnızca pazarlama görselleri yayınlamıştı ve şirketin kendine ait yonga seti Google Tensor’un ikinci nesilinin geleceğini doğrulamıştı. O zamandan bu yana akıllı telefon hakkında ufak tefek görüntüler ortaya çıkıyordu fakat şimdi ise Unbox Therapy, mevzubahis akıllı telefonun prototiplerini videoda inceleme fırsatı yakaladı.

https://youtu.be/4VIZirQzWss

Louis, bir kumpas ile akıllı telefonun ölçümlerini yaparak kıyaslama yaptı ve Pixel 6 ailesi ile karşılaştırdı. İncelemeye konu olan prototip Pixel 7 Pro, 163.9 x 75.9 x 8.9 mm ölçülerindeki Pixel 6 Pro ile karşılaştırıldığında üstün körü hemen hemen aynı boyutlarda fakat 73,2 mm genişliğinde ve kalınlığı yalnızca 0,1mm daha fazla.

Pixel 7 modeli, Pixel 6 modelinden biraz daha kısa ve biraz daha dar. Pixel 6, referans olarak 158,6 mm uzunluğunda. Ayrıca, Pixel 6 14,9 mm çapındayken, Pixel 7 modeli 13,2 mm çapında.

Bundan önceki spekülasyonlara göre, Google Pixel 7 ve 7 Pro modelleri, 6 Ekim tarihinden itibaren ön siparişe çıkacak ve 13 Ekim’de genel satışlara sunulacak. Bu tarihler henüz spekülasyon ve şirket bu tarihleri onaylamadığı için her an değişebilir.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video