PC HocasıGiyilebilir Teknolojilerİlk Çıkan Akıllı Saat Pebble

İlk Çıkan Akıllı Saat Pebble

 

Akıllı saat firması Pebble ülkemizde çok bilinmesede ilk olarak akıllı saat çalışmalarına başlayan firmadır. Şöyle- şirket 2012 yılında akıllı saat yapacağını duyurmuştu ardından topladığı bağışlar ve yardımlarla Pebble ilk modelini yarattı.

Ayrıca akıllı saat modellerinin piyasadaki diğer saatlere nazaran daha ucuz olması dünyada bir çok kişi satın aldı. Firmanın sattığı ürünlerde oluşan problemlerle ilgili de müşterilerini mağdur etmemesi de piyasada kullanıcıları tarafından olumlu tepkiler almasına sebep oldu.

pebble

 

Genel olarak Pebble akıllı saatlerinin özellikleri ;

– Düşük pil tüketimi (mantıklı kullanım ile 5-7 gün)
– Özelleştirilebilme
– Geniş kullanıcı ve geliştirici kitlesi

 

Ayrıca farklı şekilde sunduğu tasarımları ile tek tip akıll saat modellerinden daha avantajlı bir özellik katmış.Normal saat gibi görünen Pebble Sadece 7.5mm ince olduğu kadar hafif olması da sizi memnun edecektir.

Satın alma işleminde saat de belli yerlerini isteğinize göre değiştirip satın alabilirsiniz. Örneğin kordonunun rengi gibi ayrıntıları düzenleyebilirsiniz. Ayrıca pil ömrü tüm modellerde en az 2 gün şarj bitiminde ise 15 dk ‘ şarj edebilirsiniz.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ilk-cikan-akilli-saat-pebble-4984/ linkinden 28.10.2021 19:10:36 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

İsmail Dikmen

Türkiye'nin sektörel birçok kurumsal ajans ve firmalarında dijital pazarlama, e-ticaret sorumlusu olarak çalışmaktadır/çalışmıştır. 5 yıllık sektör deneyimi bulunmaktadır.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad