PC HocasıiOSiOS 14, WWDC 2020 etkinliğinde tanıtılacak!

iOS 14, WWDC 2020 etkinliğinde tanıtılacak!

 

iPadOS 14, watchOS 7, tvOS 14, macOS 10.16 ve iOS 14 işletim sistemlerini WWDC 2020‘de lanse edeceğini açıklayan Apple, herkesi heyecanlandırdı.

WWDC 2020, 22 Haziran’da başlıyor!

WWDC 2020, 22 Haziran’da dijital olarak geliştiricilere kapılarını açmaya hazırlanıyor. Coronavirus nedeniyle sanal ortama taşınan etkinlik, her yıl 6000 geliştiriciye ev sahipliği yaparken bu yıl çok daha fazlasına ev sahipliği yapacak üstelik geliştiricilerden 1.599 $’lık katılım ücreti de alınmayacak.

Apple, Swift Student Challange’ı duyurdu!

Öğrencileri ihmal etmeyen Apple, geliştirici olma yolunda ilerleyen öğrencileri unutmadı. Kendileri için Swift oyun alanı oluşturarak kod yazma isteklerini sergileme fırsatını öğrencilere vermiş oldu.

İphone Ajanda Virüsü Nasıl Temizlenir?

Dünyanın dört bir yanından öğrenci geliştiricler, üç dakikalık bir süre içerisinde deneyimlenebilecek bir Swift oyun alanında etkileşimli bir sahne yaratarak bugünden itibaren Pasifik saatiyle 17 Mayıs 00:00’a kadar Swift Student Challange‘a başvurabilecek. Kazananlar özel bir WWDC 2020 ceketi ve rozet seti ile ödüllendirilecek.

Yeni bir cihaz duyurusu olacak mı?

Apple tarafından bu konu hakkında bir bilgi gelmemesi nedeniyle meraklar bir hayli artmış durumda. Bakalım etkinlik esnasında bizleri neler bekliyor olacak.

Yazar Hakkında

Arif Acar

Arif Acar

Basketbol aşığı, amatör tenis oyuncusu ve ortalama düzeyde bir video oyuncusu.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz