Çarşamba, Nisan 24, 2024

iPhone 15 Pro Serisinde Kullanılacak Örgü Kabloları Ortaya Çıktı

Paylaş

silkroad gaminggentr

iPhone 15 serisi akıllı telefonlar için sona yaklaştık. Yeni akıllı telefonlar Eylül ayıyla beraber tanıtılmış olacak. Telefonlar için bu zamana kadar çeşitli sızıntılar ve görseller de paylaşılmıştı. Yeni sızıntı ise doğrudan telefonları değil ama kullanılacak olan aksesuarları gösteriyor. Bu kez seride yer alacak olan USB-Type C şarj kabloları ortaya çıktı.

Majin isimli bir X hesabından paylaşılan gönderi sonrasında ortaya çıkan kablolar, iPhone serisinde yeni bir dönemin başlayacağını da gösteriyor. Yeni kablolarla beraber şarj teknolojisi de değişmiş olacak.

iPhone 15 Pro Şarj Kabloları Nasıl Gözükecek?

Yeni seride kullanılacak olan şarj kabloları örgü tipinde olacak. Sızıntıya göre bakacak olursak bu kablolar çok daha sağlar gözüküyor. Düz plastik yerine tercih edilen örgü tipi şarj kablolarının USB Type C olması da uzun süredir devam eden tartışmaların son bulacağını gösteriyor.

iPhone 15 Type C 2 iPhone 15

Zira bu paylaşıma göre değerlendirecek olursak eski sızıntılar doğru ve iPhone 15 serisi USB Type C portuyla beraber gelecek. Bu şekilde telefonların 35W değerine kadar hızlı şarj sunması da bekleniyor.

Yeni renkli şarj kabloları dışında kutudan ekstra bir öge çıkacak mı bilmiyoruz. Apple uzun süredir kutudan şarj cihazlarını kaldırdı. Bu değişiklik sonrasında belki kutu içeriğinde yeniden revize yapılabilir.

Oğulcan Özsezgi
Oğulcan Özsezgi
Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler