PC HocasıDonanımLogitech MX Keys Mini Tanıtıldı!

Logitech MX Keys Mini Tanıtıldı!

 

Logitech bugün tüketiciler tarafından sıkça tercih edilen MX Keys kablosuz klavyesinin mini versiyonunu duyurdu. Standart MX Keys ile karşılaştırıldığı zaman, yeni MX Keys Mini, daha az yer kaplayabilmek için numerik tuş takımına sahip değil ve gül, uçuk gri ve grafit olmak üzere üç farklı renk seçeneğinde satışa sunuluyor.

MX Keys Mini, Logitech’in önde gelen mekanik olmayan yazma teknolojisi olan Perfect Stroke, akıllı aydınlatma, küresel şekilli tuşlar, bir dikte tuşu, mikrofon sesini kapatma/açma tuşu ve bir emoji tuşu ile birlikte geliyor.

Logitech MX Keys Mini yeni klavye, dahili USB-C hızlı şarj ile birlikte geliyor ve Bluetooth Low Energy ile üç adede kadar kablosuz olarak farklı cihazlara bağlamanızı sağlıyor. 99,99 Dolar fiyat etiketiyle satışa çıkan klavyenin ülkemize gelip gelmeyeceği veya fiyatının ne kadar olacağı konusunda henüz bir bilgiye sahip değiliz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/logitech-mx-keys-mini-tanitildi-118709/ linkinden 28.10.2021 15:10:14 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad