PC HocasıHaberlerManeater adlı oyun 69 TL’lik fiyat etiketiyle Epic Games’te çıkış yaptı!

Maneater adlı oyun 69 TL’lik fiyat etiketiyle Epic Games’te çıkış yaptı!

   

Çoklu oyuncu desteği olmayan lakin olsaydı muhteşem ötesi olabilme kapasitesini kendinde barındıran bir oyun olan Maneater, dün çıkış yaptı.

Güzel bir RYO oyununa benziyor

Küçük bir köpek balığı yavrusu olarak oyuna başlıyoruz ve beslenerek üst kademelere yükselmeye çalışıyoruz. Hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz aksiyon dolu bu oyunda, insanlar ve diğer vahşi hayvanlar bizim düşmanımız oluyor.

Gerçekten büyük bir dünyaya tanıklık edeceğiz. Doğru kaynakları bularak potansiyelimizin üzerinde bir büyüme oranı göstererek efsanevi bir köpek balığına dönüşebiliyoruz. Yani kısaca yiyeceğiz, içeceğiz ve gelişeceğiz.

Mobil platformda yer alan Hungry Shark Evolution oyununu sevenler bu oyunu da kesinlikle seveceklerdir çünkü çok büyük bir dünyaya sahip olan oyun, bizlere vakit geçirmemiz için olanak tanıyor.

Oyunda en başlarda istediğiniz her şeyi yiyemiyorsunuz. Büyümeye başladıkça yiyebileceğiniz şeylerin sayısı artacaktır ve büyümeniz ilerledikçe çok daha güçlü bir köpek balığına dönüşeceksiniz.

PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapan oyun ilerleyen zamanlarda da Nintendo Switch için çıkış yapacak. Maneater, PlayStation 4 üzerinde 179 TL’ye satılırken, Microsoft Store üzerinde 113,75 TL’ye satılıyor. Epic Games‘te dediğimiz gibi 69 TL’lik fiyat etiketine sahip.

Şimdilik değerlendirme puanları gayet iyi gözüken Maneater, ilerleyen zamanlarda ne gibi yorumlar alır bilemiyoruz lakin kötü yorumların gelme ihtimali bence çok az.

Maneater için 15 dakikalık oynanış videosu

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/maneater-adli-oyun-69-tllik-fiyat-etiketiyle-epic-gameste-cikis-yapti-81204/ linkinden 28.06.2022 19:06:58 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Arif Acar

Basketbol aşığı, amatör tenis oyuncusu ve ortalama düzeyde bir video oyuncusu.

1 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video