PC HocasıOtomobilMercedes’in Yeni Suv Modeli Göründü

Mercedes’in Yeni Suv Modeli Göründü

   

Mercedes-Benz ekibinin yeni tasarlamış olduğu SUV modeli yakında lansman ile tüm kullanıcılara duyurulmaya hazırlanıyor. Off-Road Suv olarak nitelendirilen bu modelin görünüşü ve iç dizaynı da göz dolduruyor.

İlk olarak aracın tasarımları ve yayınlanan görselleri Fransız forumlarında paylaşılmaya başlandı. Paylaşımlar yapılırken “Mercedes’in yeni modeli değil sadece konsept bir tasarım olur” dedikoduları dolaşırken, Mercedes firması tarafından aracın tüm görselleri doğrulandı.

Yeni Mercedes-Benz GLS SUV

GÖRSELLER SIZDIRILDI

Off-Road Suv modeli GL serisinin makyajlı hali olan GLS, yeni LED stop lambaları, çamurluk, spoiler ve jantları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Hepimizin bildiği üzere birçok alfabetik seriye sahip olan Mercedes-Benz ekibi bu yeni aracını hangi sıraya koyacağı da merak konusu.

Yayınlanan görsellerin detayları belli olduğu için sizlerle paylaşmak istedik. Performans bakımından GL serisi ile karşılaştırıldığında daha yüksek rakamlar ortaya çıkıyor. Yani GL63 AMG modeli 5.5 litre hacimli ve çift turbo beslemeli V8 motoru içerisinde barındırıyor.

Ancak aracın tüm aksamları ve dizaynı hakkındaki gelişmeleri yakın zamanda Los Angeles Otomobil Fuarı’nda göreceğiz. Mercedes-Benz’in yeni SUV modeli için yayınlanan fotoğrafları aşağıdan inceleyebilirsiniz.

 

Yeni Mercedes-Benz GLS SUV

Yeni Mercedes-Benz GLS SUV

Yeni Mercedes-Benz GLS SUV

Yeni Mercedes-Benz GLS SUV

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/mercedesin-yeni-suv-modeli-gorundu-622/ linkinden 17.08.2022 21:08:00 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video