Pazar, Mayıs 26, 2024

Microsoft, 22 Ülkede Ödeme Yöntemi Olarak Paysafecard Kullanacak

Paylaş

silkroad gaminggentr

Paysafe, lider bir entegre ödeme platformudur. Paysafe bugün Microsoft ile genişletilmiş ortaklığını duyurdu. Bu ortaklığın bir parçası olarak Microsoft, paysafecard’ı Microsoft Store ve Xbox.com’da Avrupa çapında aşağıda listelenmiş 22 ülkede bir ödeme seçeneği olarak etkinleştirerek milyonlarca müşteriye çevrimiçi nakit ödeme seçeneği sunacak.

Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İrlanda, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya, İspanya, İsveç, İsviçre ve Birleşik Krallık, şirketin Paysafecard ödeme yöntemini sunacağı ülkelerin listesidir.

Daha fazla ülke bu listeye eklenecek ve ödeme seçeneği olarak paysafecard’ın kullanılabilirliği, 2021’in başlarında Xbox oyun konsolundaki satın alımları kapsayacak şekilde genişletilecek.

Microsoft’un Ödemeler Direktörü Trevor Nies, ortaklık hakkında şu yorumu yaptı: “Paysafecard kadar güvenilir, kolay ve güvenli bir çözümle nakit temelli müşterilerin çevrimiçi alışveriş dünyasına erişmesini sağlamaktan gurur duyuyoruz. Paysafe’in eCash ödeme çözümünü, ürünlerimiz için çevrimiçi alışveriş yapan milyonlarca müşterimize sunmak bizim için mantıklı bir sonraki adımdı. ” dedi.

Zeliha Yılmaz
Zeliha Yılmaz
Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorumlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler