PC HocasıWindowsMicrosoft, Yeni Windows 11 Reklamları Yayınladı!
Windows 11 ISO nasıl indirilir

Microsoft, Yeni Windows 11 Reklamları Yayınladı!

  arctis 7+

Geride bıraktığımız haftalarda Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazılım ve teknoloji devi Microsoft, Windows 11 işletim sisteminin 5 Ekim’den itibaren piyasaya sürüleceğini duyurdu. Microsoft bugün, Odessa ft. Tim Myers’ın yeni single’ı “All Starts Now”ı içeren yeni bir video reklamla Windows 11 için pazarlama kampanyasını başlattı. Microsoft’un bu kampanya için odak noktası aşağıdaki gibi görünüyor:

Windows 11, anında organize olmanıza yardımcı olan yeni ve geliştirilmiş özelliklerle birlikte gelir. İlgilendiğiniz haberleri, hava durumunu ve olayları takip edin. Herhangi biriyle, herhangi bir yerde anında bağlantı kurun. Veya en son uygulamalara ve oyunlara doğrudan bilgisayarınızdan erişin.

Yeni Windows 11 ile tanışın: PC’nizi deneyimlemenin yepyeni bir yolu. Sizi yalnızca ihtiyacınız olan araçlara değil, sevdiğiniz her şeye de yaklaştırır.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/microsoft-yeni-windows-11-reklamlari-yayinladi-117720/ linkinden 02.12.2021 04:12:59 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad

Banner