PC HocasıOyunMinecraft Dungeons’ın Creeping Winter DLC’si Önümüzdeki Ay Geliyor

Minecraft Dungeons’ın Creeping Winter DLC’si Önümüzdeki Ay Geliyor

 

Minecraft Dungeons, Mojang Studios ve Doubles Elevens tarafından geliştirilip Xbox Game Studios tarafından yayınlanan bir macera oyunudur.

Hepimiz aşina olduğu oyun, yeni DLC’si Creeping Winter’ın 8 Eylül’de çıkış yapacağını duyurdu.

Creeping Winter DLC’de yeni görevler ve düşmanların yanı sıra yağmalanacak bir sürü yeni şey olacak. Bunlara zırh, silahlar ve eserler dahil.

Henüz Minecraft Dungeons oynamadıysanız, ARPG türünün kesinlikle denenmesi gereken bir oyun. “Minecraft Dungeons, Minecraft’ın eğlenceli tavrını yeniden üreten ve hikayesi ile bizleri alıp götüren bir oyun.

Oyuna, bulmanız için silahlar, zırhlar ve eserlerin yanı sıra yeni düşmanlar ve ortamlar eklenecek. Gezinmesi daha zor olacak kaygan, buzlu ortamlar bizi bekliyor olacak.

Aynı gün gelecek ücretsiz güncelleme, yeni satıcılar ve günlük denemeler özelliği de eklenecek. Tüccarlar oyunun biyomlarında bulunabilir ve kurtarıldıktan sonra size eşya satmak için kampa geri dönecekler.

Her iki DLC paketi de dahil olmak üzere oyun için fiziksel bir sürüm de duyuruldu. Hero Edition’da 8 Eylül’de çıkacak ve Xbox One, Switch ve PS4’te satışa sunulacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/minecraft-dungeonsin-creeping-winter-dlcsi-onumuzdeki-ay-geliyor-88367/ linkinden 30.07.2021 01:07:27 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video

Advertisement