PC HocasıOyunMount & Blade II: Bannerlord İlk Büyük Beta Yaması e1.1.0 Sunuldu

Mount & Blade II: Bannerlord İlk Büyük Beta Yaması e1.1.0 Sunuldu

   

Mount & Blade II: Bannerlord’un çıkışından bu yana ilk büyük beta güncellemesi versiyon e1.1.0’ı yayınladı.  Geliştiricisi ve yayıncısı olan TaleWorlds Entertainment şirketi oyun hakkında sık sık güncelleme ve iyileştirme yapıyor. Güncelleme boyutu 2.3 GB olan ilk büyük beta güncellemesine biraz göz atalım.

İlk büyük güncelleme bize ne sunuyor?

  • Kullanıcı arayüzü, sunucular ve seslerde iyileştirme yapıldı.
  • Performans olarak RAM ve VRAM kullanımında ciddi bir azaltma olduğu gibi bellek sızıntısıda ortadan kaldırıldı.
  • Sahne geçişlerindeki yükleme performansında iyileştirme yapıldı.
  • Düşmanların yapay zekası geliştirildi. Ek olarak normal zorlukta oynuyorsanız ajanlar daha az saldırı yapacaklar.

Not: Beta güncellemesine erişebilmek için Steam kütüphanenizden oyuna sağ tıklayıp özellikler diyoruz. Betalar sekmesinden güncellemeye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Mount & Blade II: Bannerlord Orta Çağ temalı bir rol yapma oyunu olan Mount & Blade serisinin bir oyunudur. Türk firması olan TaleWorlds tarafından geliştirilmiştir. Oyun Steam’de Ekim 2016’da açıklanmıştır. Mart 2020’de ise oyun Steam’de erken erişime sunulmuştur. Aranızda elbet ismini duyup oynamamış olanlarınız vardır. Bunun için aşağıya oyun hakkında kısa bir teaser videosu bırakıyorum.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/mount-blade-ii-bannerlord-ilk-buyuk-beta-yamasi-e1-1-0-sunuldu-74868/ linkinden 15.08.2022 01:08:23 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video