PC HocasıCep TelefonuOnePlus Ace Pro, 16GB RAM ile Gelecek!

OnePlus Ace Pro, 16GB RAM ile Gelecek!

   

Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticilerinden OnePlus, 3 Ağustos’ta gerçekleştireceği lansman etkinliğinde OnePlus 10T akıllı telefonunu tanıyor olacak ve şirket aynı gün içerisinde Çin pazarı için OnePlus Ace Pro modelini de tanıtacak. Şirket daha öncesinde akıllı telefonun Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 1+ yonga setinden güç alacağını belirtmişti ve şimdi de akıllı telefonun 16GB LPDDR5 RAM‘e sahip olacağını paylaştı.

Şirket ayrıca OnePlus Ace Pro’nun UFS 3.1 sürücülü dahili depolama alanına sahip olacağını, 120Hz görüntü yenileme hızına sahip ekran ile birlikte geleceğini de paylaştı. OnePlus, akıllı telefonun teknik özellikler sayfasının tamamını henüz detaylandırmadı fakat Ace Pro’nun resmi Çin web sitesinde paylaşılan resimler akıllı telefonun tasarım ve renk seçeneklerini gözler önüne seriyor.

OnePlus Ace Pro aslına bakıldığı zaman OnePlus 10T’nin aynısı

Aslına bakılırsa OnePlus Ace Pro, OnePlus 10T modelinin Çin pazarında satışa sunulacak markalaması fakat iki akıllı telefon arasındaki farklılık yalnızca tasarım değil, küresel pazarlardaki model OxygenOS kullanıcı arayüzünü çalıştırırken Çin pazarındaki akıllı telefonlar ColorOS kullanıcı arayüzünü çalıştırıyor.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-ace-pro-16gb-ram-ile-gelecek-130775/ linkinden 12.08.2022 15:08:15 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video