PC HocasıGiyilebilir TeknolojilerOnePlus Watch Cyberpunk 2077 Edition Geliyor!

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Edition Geliyor!

 

Bu hafta OnePlus, 8T‘nin birkaç gecikmenin ardından yıl sonundan önce piyasaya sürülecek yeni Cyberpunk 2077 video oyun setini tanıtmak için özel bir sürüm alacağını duyurdu.

Sızıntı yapan @DigitalChatStation’dan gelen yeni bir rapor, OnePlus’ın henüz tanıtılmamış OnePlus Watch’un Cyberpunk 2077 Sürümünü piyasaya sürmeyi planladığına dair kanıt getiriyor. Çin mikro blog platformu Weibo aracılığıyla paylaşılan görüntüde sarı desenli siyah silikon bilek kayışı gösteriliyor. Kayışta hem OnePlus hem de Cyberpunk markası var, ancak Saatin kendisinin nasıl görüneceğini hâlâ bilmiyoruz.

OnePlus Watch, şirketin ilk giyilebilir cihazının daha da gecikeceği iddialarıyla geçen hafta bir takım açıklamalar yaptı. Başlangıçta OnePlus Watch’un Ekim sonunda geleceği bildirildi, ancak aynı muhabir Watch’ın duyurusunun şu an için beklemede olduğunu duyurdu.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/oneplus-watch-cyberpunk-2077-edition-geliyor-93117/ linkinden 21.06.2021 18:06:38 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video