Samsung Galaxy A10 Modelinin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Dünyanın teknoloji devleri aralarında başı çeken firmalardan biri olan Samsung, mobil dünya kongresinde birkaç yeni akıllı telefon tanıttı. Tanıttığı bu telefonların arasında Galaxy A10 modelli bulunmuyor. Galaxy A10 modelinin tanıtımı daha yapılmadan tasarım görüntüleri sızdırıldı.

25-28 Şubat tarihleri arasında Barselona'da Mobil Dünya Kongresi (MWC 2019) düzenlendi. Samsung MWC 2019'da Galaxy A30 ve Galaxy A50 olarak isimlendirdiği orta sekment iki telefonunu tanıttı. Tanıtmadığı A10 modelinin tanıtımını daha sonraya saklayan Samsung, daha tanıtılmadan render görüntüleri ortaya çıktı.

Samsung tarafından A10 için tanıtım tarihi açıklanmadı. Sızdırılan render görüntülerine bakacak olursak A10 modelinin ekranında küçük bir çentik ve tek bir ön kamera olduğu gözlere çarparken, parmak izi ve FaceID gibi sensörlerin olup olmayacağı henüz belli değil.

Fakat bir kılıf üreticisinin sitesinde yayınlanan render görüntülerine göre Galaxy A10'un ekranı uçtan uca bir ekran olacak ve çerçeve oranı çok düşük tutulacak. Bu da son zamanlarda çıkan üst seviye cihazlarla eşit olacağının göstergesi olabilir.

İlgili Etiketler