Samsung Galaxy Buds Beyond Hakkında Yeni Bilgiler Sızdırıldı

  Google News

2020 yılının sonuna yaklaşıyoruz ve şu anda çoğu teknoloji meraklısının tartıştığı konu Galaxy S21, ancak Samsung’un S21 ile birlikte Galaxy Buds Beyond olarak adlandırıldığı söylenen başka bir heyecan verici ürünü piyasaya sürmeyi planladığı bildiriliyor. Bugün, yaklaşan Samsung Galaxy kulaklıkları hakkında bazı yararlı ayrıntılara sahip olduğumuz görülüyor.

MySmartPrice tarafından ilk kez görüldüğü gibi, yeni bir Samsung ürünü Çin’in 3C sertifika sitesinden geçti. Ürün RM-190 model numarasını taşıyor ve ürünün pilinin EB-BR190AY model numarası mevcut. Ve 3C sertifikasyon sitesinde ürün adı belirtilmezken, ürünün model numarası RM-180 model numarası taşıyan Galaxy Buds Live’ınkine oldukça çok benziyor.

Bunun Galaxy Buds Live halefi olup olmadığını kesin olarak söyleyemeyiz, ancak 3C listesi bilgilerle bu düşünceyi kuvvetli bir biçimde destekliyor, kulaklıkların kasasının 472mAh pil ünitesini paketleyeceğini öne sürüyor. Ve bilmiyorsanız, 472mAh aynı zamanda Galaxy Buds Live’ın kutu pil kapasitesi oluyor, her bir kulaklık ise 60mAh pil birimine sahip.

Yeni kulaklıkların Galaxy Buds Live’dan bazı benzerlikler çekmesi, yeni ürünün Galaxy Buds Live halefi olduğunu düşündürmemeli. Aslında, Samsung’un Galaxy S21 ile birlikte Galaxy Buds Beyond’u piyasaya sürmesi bekleniyor ve eğer durum buysa, o zaman bu aslında Galaxy S20 ile birlikte piyasaya sürülen Galaxy Buds + halefi olabilir. Durum ne olursa olsun, önümüzdeki günlerde Samsung’un yaklaşan kulaklıkları hakkında daha fazla bilgi edineceğiz.

Yazar Hakkında

Zeliha Yılmaz

Teknoloji dünyasının içerisinde kaybolmuş, Radyo Televizyon bölümü mezunu yazmaya sevdalı bir girişimci.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video