PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy S23, 200MP Ana Kameraya Sahip Olacak!

Samsung Galaxy S23, 200MP Ana Kameraya Sahip Olacak!

   

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un en son tanıtılan amiral gemisi cihazlarından Galaxy S22 ailesi şüphesizdir ki Android akıllı telefon pazarındaki en iyi kameraya sahip telefonlardan bir tanesi ve şirket yeni nesil Galaxy S23 ailesi ile kamera konusundaki kalitesini daha da yükseltmeyi planlıyor.

ETNews tarafından yayımlanan yeni bir rapora göre şirket, 2023 yılında tanıtılması beklenilen amiral gemisi akıllı telefonları için 200MP çözünürlük sunan kamera sensörleri konusunda gerçekleştirdiği Ar-Ge çalışmalarını tamamladı. Samsung’un hali hazırda üreticilere gönderilmeye hazır halde duran 200MP çözünürlüğünde kamera sensörleri mevcut fakat bu sensörler şirketin ISOCELL HP1 modeli, şirket ise şu anda 200MP çözünürlüğünde ISOCELL HP3 sensörünü geliştirdi.

Samsung ISOCELL HP1 sensörü özellikleri neler?

Şu anda piyasada hail hazırda bulunan 200MP çözünürlüğündeki Samsung ISOCELL HP1 kamera sensörü, 8K ve 4K çözünürlüğünde video kaydı yapabiliyor ve Gelişmiş HDR ile Çift Süper Faz Algılama, Otomatik Odaklama gibi özellikler sunuyor. ISOCELL HP3 sensörünün bunlardan daha da üstün özellikler sunmasını bekliyoruz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-s23-200mp-ana-kameraya-sahip-olacak-127343/ linkinden 18.05.2022 19:05:26 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial