PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy Z Fold 3, Beklenenden Daha Erken Gelebilir

Samsung Galaxy Z Fold 3, Beklenenden Daha Erken Gelebilir

 

Güney Koreli teknoloji devlerinden Samsung, Samsung Galaxy Z Fold 2 isimli üçüncü katlanabilir akıllı telefonunu Ağustos 2020 tarihinde piyasaya sürdü, ancak şimdi bir Kore yayını, halefi Samsung Galaxy Z Fold 3’ün (muhtemelen bir başka ad ile gelecek) piyasaya normal 12 aydan çok daha erken çıkabileceğini bildirdi.

Kore yayını Bloter, Samsung Galaxy Z Fold 2’nin görkemli bir şekilde karşılanmasının ardından Samsung’un Mayıs 2021 tarihinde bir sonraki model olması beklenilen Samsung Galaxy Z Fold 3’ü piyasaya sürmeyi beklediğini bildirdi. Doğruysa, bu rapor o kadar da şaşırtıcı değil, çünkü daha önce saha testçilerinin cihazı zaten test ediyor gibi göründüğünü bildirdi.

Samsung’un 2021 yılı için bir dizi katlanabilir ürün üzerinde çalıştığına dair başka raporlar da var ve en az 3 cihaz gelebilir

Kablosuz bölümün yönetici direktörü Seong-gu Kim dünkü kazanç görüşmesinde, “Bu yıl Galaxy Z Fold ve Flip serisini güçlendirmeyi planlıyoruz,” dedi ve Genel Müdür Kim, “Katlanabilir ekosistemi işbirliği yoluyla genişleteceğiz. ortaklarımızla ve ürün olgunluğunu ve tüketici deneyimini genişletmeye devam ediyoruz. “ sözlerine devam etti.

Samsung Galaxy Z Fold 3 hakkında henüz daha ince ve daha hafif olacağı ve geniş harici ekranı koruyacağı haberleri dışında pek bir şey bilmiyoruz. Ekran konusuna geldiğimiz zaman DisplaySearch’ten Ross Young da bu ekran boyutu numaralarını daha önce Twitter üzerinden sızdırmıştı.

Muhtemelen şirketin yapma olasılığı olmayan etken ise çok daha ucuz bir fiyat etiketine sahip olmasıdır, ancak daha sonra 2000 Dolar fiyat etiketindeki cihazın daha fazla kişinin erişimine sunabilecek bir Samsung Galaxy Z Fold 3 Lite daha orta segment bir cihazın gelme olasılığına dair raporları mevcut.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

İstanbul'da yaşayan bir teknoloji editörü, aynı zamanda UI/UX/Graphic Designer

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Almanak