PC HocasıCep TelefonuSamsung Galaxy Z Fold4 Renderları Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy Z Fold4 Renderları Ortaya Çıktı!

   

Güney Kore merkezli teknoloji devlerinden Samsung’un amiral gemisi katlanabilir akıllı telefon ailesinin yeni üyesi Galaxy Z Fold4’ü önümüzdeki üç ay sonra tanıtmasını bekliyoruz fakat henüz piyasaya sürülmemiş olan akıllı telefonun bir dizi yüksek çözünürlüklü render görüntüleri internete sızdırıldı..

Samsung Galaxy Z Fold4’ün ilgili görüntüleri OnLeaks ve SmartPrix işbirliği ile internete sızdırıldı.

Görüntülere baktığımız zaman Galaxy Z Fold4’ün arka tarafında yer alan kamera kümesi bizlere Galaxy S22 Ultra modelini hatırlatıyor. Akıllı telefonun arka taraftaki kamera kümesinde herhangi bir periskop kamera modülü yok fakat söylentilere göre ana kamera konusunda 108MP çözünürlüğünde bir sensör yükseltmesi yapılmış ve telefoto kamera modülü 3x optik yakınlaştırma yapabiliyor.

Ön kısma gelecek olursak geçen seneki modelde olduğu gibi 6,2 inç boyutunda bir ekran burada yer alacak, akıllı telefonun genel boyutları katlanmamış durumdayken 155x130x7,1mm ve yapısal olarak biraz daha kare formunda olacak. İç taraftaki ana ekran 7,6 inç boyutunda olacak fakat önceki model ile kıyaslandığı zaman biraz daha kısa olarak 23:9 en-boy oranı sunacak.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/samsung-galaxy-z-fold4-renderlari-ortaya-cikti-127347/ linkinden 18.05.2022 19:05:18 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial