reklam
PC HocasıOyunSteam için ücretsiz oyunları gösteren internet sayfası SteamDB!

Steam için ücretsiz oyunları gösteren internet sayfası SteamDB!

Steam üzerinden edinebileceğiniz ücretsiz oyunları takip edebilmeniz için size bir fırsat. SteamDB sayfası şu anda ücretsiz olarak edinebileceğiniz ve ilerleyen günlerde ücretsiz olması mümkün olan oyunları gösteriyor.

Sadece ücretsiz değil mesela sadece hafta sonuna özel oyunlar oluyor onları bile gösteren bir site yapmışlar. Gerçekten çok güzel.

Oyun kütüphanenizi genişletmeniz için fırsat!

Coronavirus nedeniyle bütün insanlar eve kapandı. Bu nedenle pek çok firma çeşitli kampanyalar düzenleyerek insanları az da olsa mutlu etmeye çalışıyor.

Oyun tarafında özellikle Epic Games, gerçekten oyuncuları memnun ediyor. En çok kullanılan oyun platformlarından biri olan Steam‘de de bu tarz şeyleri görmek isteyen oyuncular var.

Sadece sınırsız süreyle sahip olacağınız ücretsiz oyunları değil aynı zamanda 2-3 günlüğüne edinebileceğiniz kaliteli oyunları da gösteren SteamDB, oyuncuları gerçekten bilgilendirecek bir site olmuş. Buraya tıklayarak SteamDB sayfasına ulaşabilirsiniz.

Fortnite Dünya Kupası iptal edildi

Siteye giriş yaparak 3 adet oyunun sınırsız olarak ücretsiz olduğunu görebilirsiniz!

Sitede yer alan listede, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz 10 tane oyun var lakin bu oyunların 7 tanesi hafta sonuna özel olarak belirtilmiş. Diğer 3 oyun ise sınırsız süreyle kütüphanenizde kalıyor. Bu 3 oyunun isimleri sırasıyla şu şekilde: Gravity Wars Limited Free Promotional Package, Transpose Limited Free Promotional Package ve Arcade Moonlander Limited Free Promotional Package.

SteamDB’de yer alan bilgiye göre Total War: Shogun 2 ücretsiz olacak!

Sitede verilen bilgi doğrultusunda Total War: Shogun 2‘nin 15 gün sonra tamamen ücretsiz olması bekleniyor! Bu oyunu kaçırmamalısınız!

Etiketler

Yazar Hakkında

Arif Acar

Arif Acar

Basketbol aşığı, amatör tenis oyuncusu ve ortalama düzeyde bir video oyuncusu.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz