PC HocasıOyunEpic Games’de toplamda 148 TL değerindeki 2 oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu

Epic Games’de toplamda 148 TL değerindeki 2 oyun kısa süreliğine ücretsiz oldu

   

Epic Games’de kısa süreliğine 148 TL değerindeki iki oyun ücretsiz oldu. Evde kaldığımız bu günlerde ücretsiz sunulan bu iki oyuna gelin birlikte bakalım. Sonuçta bedava bir şey kaybetmeyiz. Oyunlar hakkında görüşlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. 🙂

Not: Oyunlar 16.04.2020 tarihine kadar ücretsizdir, geç olmadan kütüphanenize eklemeyi unutmayın.

Close To The Sun

Teması korku ve macera olan birinci şahıs bakış açısı oyun Epic Games’de kısa süreliğine ücretsiz. 2 Mayıs 2019 tarihinde piyasa sunulmuştur. Gördüğünüz üzere güncel ve güzel grafiklere sahip bir oyun, korku ve macera sevenler için biçilmiş bir kaftan. Kısa süreli indirime giren oyunun normal fiyatı 89 TL.

Detaylı bilgi ve oyuna ücretsiz sahip olmak için Buradan ulaşabilirsiniz. Merak edenler için aşağıya kısa bir Teaser videosu bırakıyorum.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments

Adından tahmin edeceğiniz üzere tam bir dedektif oyunu. Bunun yanı sıra hikayesi ve bizlere hissettirmiş olduğu macera temasını o kadar iyi başarmışlar ki kullanıcıları tarafından çok sevilen bir oyun oldu. 30 Eylül 2014 tarihinde piyasaya sunuldu. Epic Games’de kısa süreliğine ücretsiz olan oyunun normal fiyatı 59 TL

Detaylı bilgi ve oyuna ücretsiz sahip olmak için Buradan ulaşabilirsiniz. Merak edenler için yine aşağıya kısa bir teaser videosu bırakıyorum.

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/epic-gamesde-toplamda-148-tl-degerindeki-2-oyun-kisa-sureligine-ucretsiz-oldu-75088/ linkinden 15.08.2022 01:08:06 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Video