PC HocasıOyunThe Alto Collection Epic Games Store’da Kısa Süreli Ücretsiz Oldu

The Alto Collection Epic Games Store’da Kısa Süreli Ücretsiz Oldu

 

The Alto Collection, Serenity Forge, Team Alto tarafından geliştirilip Snowman tarafından yayınlanan bir macera oyunudur.

17 TL’ye satılan oyun, Epic Games Store’da kısa süreli ücretsiz oldu.

2015’te piyasaya sürülen süper soğuk müziğe ayarlanmış sonsuz bir koşucu olan Alto’s Adventure. Oyuncular, puanlarını iyileştirmek için yol boyunca ters takla ve eziyetler yaparak, yöntemsel olarak oluşturulmuş arazide yapabildikleri sürece sürmeye çalışıyorlar. Alto’s Odyssey çölde yer alır ve bir dizi numaraya duvara binme, balon atlama ve su sörfü gibi aktiviteleri ekler.

20 Ağustos 2020 saat 18.00’e kadar oyunu Epic Games Store üzerinden ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Bu tarih sonrasında oyun 17,00 TL’ye satılmaya devam edecek.

Fantasy Strike Artık Ücretsiz Oldu

Oyun hakkında detaylı bilgi ve ücretsiz sahip olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun hakkında

Hayatlarının macerasına doğru yol alırken Alto ve arkadaşlarına katıl. Eleştirmenlerden olumlu yorumlar alan Alto’s Adventure ve Alto’s Odyssey oyunlarının Alpler’deki yamaçları, rüzgarlı kumulları, tarihi ormanları ve unutulmuş kalıntılarında kayarak ilerle. Ufukların ötesindeki gizemleri keşfetmek için çıktığın yolculukta cesur taklalar atacak, çatıların üzerinden geçecek ve büyük uçurumlardan atlayacaksın.

Fragman video