PC HocasıBilimUFO görüntüleri PENTAGON ve NASA tarafından doğrulandı

UFO görüntüleri PENTAGON ve NASA tarafından doğrulandı

   

Öncelikle Pentagon nedir? sorusunun cevabını açıklayarak başlayalım; Amerika‘nın Savunma Bakanlığı ve Genelkurmay Başkanlığının adı Pentagon‘dur. Amerika Birleşik Devletleri’nin Virginia eyaletinde Washington sınırında bulunmaktadır. Amerika’daki askeri işler ile ilgili Pentagon ilgilenir.

UFO görüntüleri olayı nasıl başladı?

Pentagonve NASA, 2004 – 2015 yılında çekilen UFO görüntülerini doğruladı. Bunu da sosyal medya üzerinden aşağıdaki görüntüleri paylaşarak yaptılar. Açıkçası şuanda tüm dünya bu durumun gerçekliğine artık inanmış gibi görünüyor. Siz de videoya bir göz atın bakalım neler düşüneceksiniz..

Donanma daha önce geçen yılın Eylül ayında videoların doğruluğunu kabul etmişti. Pentagon sözcüsü Sue Gough‘a göre, “halkın dolaşan görüntülerin gerçek olup olmadığı ya da videolarda daha fazlası olup olmadığı hakkındaki yanlış anlaşılmaları gidermek” için resmi olarak şimdi yayınlama kararı aldılar.

ABD Donanması sözcüsü Joe Gradisher, görüntüdeki nesneyi “Tanımlanamayan Hava Olgusu” olarak tanımladı.

Emekli ABD Donanması pilotu David Fravor;

Ona yaklaştıkça hızla güneye doğru hızlandı ve iki saniyeden kısa bir sürede kayboldu. Bu, bir ping pong topu gibi, bir duvardan sıçrayan son derece ani oldu.”

Videolar, kızılötesi kameralar tarafından kaydedildiğinde hızla hareket eden ve tanımlanamayan uçan cisimlerin olduğunu gösteriyor. Bazı insanlar, bunun bir drone olabileceğini tahmin ediyor.

2017 & 2018 yıllarında çekilmiş olan daha net UFO görüntülerinin ise yakın bir zamanda paylaşılacağını duyurdu!

Etiketler

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/ufo-goruntuleri-pentagon-ve-nasa-tarafindan-dogrulandi-77849/ linkinden 27.05.2022 21:05:59 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Mete Ülken

Bilgisayar oyunları ve espor ile ilgilenen birisiyim bunları yazıya dökmeyi severim.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial