PC HocasıSosyal MedyaWhatsAppWhatsApp Sohbet Aramasına “Tarihe Göre Filtreleme” Özelliği Geliyor!
WhatsApp gizlilik sözleşmesi

WhatsApp Sohbet Aramasına “Tarihe Göre Filtreleme” Özelliği Geliyor!

   

WhatsApp artık günlük hayatımızın bir noktası ve gerek iş arkadaşlarımızla gerekse de sevgililerimizle gün içerisinde uzun uzun konuştuğumuz zamanlar oluyor ve bazen bu uzun sohbetlerin arasında önemli bazı mesajlara daha sonrasında bakmamız gerekebiliyor. Facebook’a ait şirket zaten hali hazırda sohbet içerisinde arama özelliği sunuyor.

WhatsApp, tarihe göre arama yapmayı kolaylaştıracak bir yol üzerinde çalışıyor; bu, o an işinize yaramayacak sohbetleri kolaylık es geçebileceğiniz ve önemli bilgileri daha hızlı bulabileceğiniz anlamına geliyor.

Yeni özellik ile birlikte kullanıcılar arama kısmına geçtiğinde klavyenin üstünde bulunan navigasyon barında bir takvim ikonu görecek ve böylelikle diledikleri tarih aralığında arama gerçekleştirebilecekler. Bu özellik şu anda iOS tarafında geliştiriliyor ve test ediliyor ancak muhtemelen zaman içerisinde Android platformuna da gelecek.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/whatsapp-sohbet-aramasina-tarihe-gore-filtreleme-ozelligi-geliyor-117603/ linkinden 17.08.2022 22:08:21 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video