Xbox Games Showcase

Xbox Games Showcase Çok Yakında! Hangi Oyunlar Gelecek?

  Google News

Xbox Games Showcase etkinliği için geri sayım tamamlanmak üzere. Etkinlik 11 Haziran itibariyle başlayacak. 1 hafta kadar bir süre sonra yapılacak olan etkinlikte, iddialı bir çok oyunun gösterilmesini bekliyoruz.

Ayrıca etkinlik sonrasında Game Pass’e gelecek oyunlar için de yeni beklentiler var. Etkinlik kapsamında beklenen oyunların hangileri olduğu konusunda detaylara geçelim.

Xbox Games Showcase Etkinliğinde Beklenen Oyunlar

Etkinlik kapsamında gösterilmesi beklenen oyunlar arasında ilk dikkati çeken Fable olacak. Daha önce bu konuda yaptığımız paylaşımlarda da belirttiğimiz gibi, çok büyük ihtimalle yapım etkinlik kapsamında gösterilecek.

Etkinlik kapsamında gösterilmesi beklenen bir diğer oyun ise Avowed. Çıktığı gün itibariyle Game Pass platformuna da eklenecek oyun için yeni sürprizleri de görebiliriz.

Xbox Games Showcase

Etkinlikte görmeyi beklediğimiz bir diğer oyun ise Forza Motorsport. Yapımın yeni versiyonuyla da tanışmamız mümkün olabilir.

Son olarak Bethesda yapımı Starfield oyunundan söz edelim. Söz konusu yapım, daha önce de gösterildi ama resmi bilgilere göre Xbox Games Showcase sonrasında oyun için özel bir gösterim daha yapılacak. Muhtemelen burada da yeni sürprizlerin açıklandığını göreceğiz.

Şimdilik etkinlik için kulislerde konuşulan bilgiler bunlar. Zaten baktığımız zaman etkinlik için de çok uzun bir süre kalmadığını görüyoruz. Önümüzdeki hafta etkinlikte neler gösterilecek resmi olarak göreceğiz.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video