PC HocasıYazılımXbox için Spotify, Videolu Podcast Desteğine Kavuştu!

Xbox için Spotify, Videolu Podcast Desteğine Kavuştu!

 

Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji ve yazılım devi Microsoft bugün, Xbox kullanıcıları için güncellenmiş Spotify uygulamasının kullanılabilirliğini resmi olarak duyurdu. Bu son güncelleme ile birlikte Xbox için Spotify uygulaması artık video barındıran podcast programlarını videosuyla birlikte oynatmayı destekliyor. İzlemeye başlamak için video barındıran podcast için oynat düğmesine basmanız yeterlidir. İçerik oluşturucu tarafından hazırlanan videolar otomatik olarak başlayacak ve ses yayınınızla hemen senkronize edilecektir.

Xbox’ta artık videolu podcastleri dinlerken, videodan sıkıldığınız zaman Spotify’ı arkaplana atarak dinlemeye devam edebilir bu sırada ise oyununuzu oynayabilirsiniz. Onun haricinde Xbox platformu için Spotify, tıpkı masaüstü bilgisayar veya mobil cihazlarınızdaki Spotify gibi bir başka cihaz üzerinden bağlanılarak kontrol edilebilir. Yani Xbox üzerinde dinlediğiniz bir parçayı değiştirmek için cep telefonunuzu da kullanabilirsiniz.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xbox-icin-spotify-videolu-podcast-destegine-kavustu-113617/ linkinden 21.10.2021 20:10:49 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad