PC HocasıDonanımXbox Series X Kutusu Nihayet Ortaya Çıktı!

Xbox Series X Kutusu Nihayet Ortaya Çıktı!

 

2020 yılının sonu ve 2021 yılının başı tam anlamı yenilikçi teknolojileri içerisinde barındıran yeni nesil oyun konsollarının satış dönemi olacak. Bu yılın sonuna ve yeni yılın başına doğru yaklaştıkça bu yeni nesil oyun konsolları hakkında çok daha fazla bilgiye ulaşıyoruz.

Yazılım ve teknoloji devi Microsoft beyciğim, bu yazın başlarında tasarımı ile dikkatleri üzerine toplayan yeni nesil oyun konsolunu tanıtmıştı.

Şirketin Xbox Series X ismini verdiği oyun konsolu; fiyatı, teknik özellikleri, piyasaya çıkış tarihi ve hatta küçük kardeşi Xbox Series S’in bilgileri ile uzun süredir internete sızmayı başardı fakat bugün internete düşen yeni bir bilgi bu oyun konsolunun satılırken içerisinde barınacağı ambalajını bizlere gösteriyor.

Neler oluyor? Şimdi de MSI GTX 1650 GDDR6 bellekli modelleri geliyor

Aldığı ürünlerin kutusunu saklayan bu güzel insanlar için internete sızan görsel kendisi kadar şık bir ürün kutusunu bizlere sunuyor.

Twitter kullanıcısı Wario64 sayesinde artık Xbox Series X oyun konsolunun kutusunun tam olarak nasıl görüneceğini biliyoruz: oldukça şık.

Her zamanki gibi, Xbox Series X ambalajı sadece büyük bir siyah karton kutudur, ancak ön kısımda yeni nesil makinenin büyük bir yakın plan görüntüsü bulunuyor ve içindeki yeşil plastiği gösteriyor. Ön tarafa Microsoft şu ibareleri kutuya koymuş: 4K 120fps, Xbox Velocity Architecture ve 1TB SSD.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz