Xiaomi 12T

Xiaomi 12T için Android 14 Güncellemesi Başlıyor

  Google News

MIUI güncellemeleriyle beraber Android güncellemelerini de hızlandıran Xiaomi, birkaç modelde Android 14 testlerini tamamladı. Xiaomi 12T akıllı telefonları da Android 14 testlerinin tamamlandığı cihazlar arasındaki yerini aldı.

Yeni gelen bilgilere göre Xiaomi, güncelleme için beta sürüm hazırlıklarını tamamladı ve güncellemenin dağıtımına geçiş yapacak. Güncelleme sonrasında telefonlarda sürüm numarasının da değiştiğini göreceğiz.

Xiaomi 12T için Android 14 Sürüm Dağıtımı Başlıyor

Güncelleme beta süreci için tamamlanmış durumda. Yani ilk olarak güncellemeyi alacak olan akıllı telefonlar beta sürecine dahil olan kullanıcıların akıllı telefonları olacak.

Güncelleme sonrasında akıllı telefonun sürüm numarası MIUI-V14.0.1.0.ULQMIXM olarak değişiyor. Beta kullanıcıları için güncellemenin başlaması demek, çok kısa bir süre içerisinde tüm kullanıcıların da güncellemeyi alması demek.

Xiaomi 12T

Zira her ne kadar beta test olarak geçiyor olsa da aslında Xiaomi, güncellemeyi kararlı bir hale getirip sunuyor. Olası sorunlara karşı önce beta kullanıcıları arasında testler yapılıyor. Xiaomi 12T modeli için Android 14 güncellemesi de bu gelenek üzerinden ilerleyecek gibi duruyor.

Tüm kullanıcılara güncelleme ne zaman ulaşır net olarak söyleyemiyoruz ama yine bu yönde bir gelişme yaşanacak olursa, sizlerle paylaşıyor olacağız.

Yazar Hakkında

Oğulcan Özsezgi

Yeni teknolojileri incelemeyi seven, bilgisayar aşığı, boş zamanlarında 3D modelleme ile uğraşan bir yandan da aktif olarak editörlük yapan bir genç. :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video