Xiaomi Mi Mix 3 Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı!

Xiaomi, Mi Mix modeli ile çerçeveleri diğer telefonlara göre daha azaltınca oldukça ilgi çekmişti. Xiaomi Mi Mix 3'den yeni görüntüler ortaya çıkmasıyla Mi Mix 3'ü bekleyenleri oldukça heyecanlandırdı

Daha önceden Xiaomi Mi Mix ve Mi Mix 2'de kamera alt tarafa konumlandırılmıştı. Xiaomi Mi Mix 3'de ise Oppo Find X'de bulunan kamera sistemine benzer kızaklı kamera sistemi bulunuyor. Arka ve ön kamera kızaklı bir şekilde açılıp kapatılabiliyor.

Hareketli resime bakacak olursak Oppo Find X'den farklı olarak kızak elle açılıp kapatılabiliyor. Oppo Find X'de ise motorlu sistem ile kamerayı açtığınızda otomatik olarak açılıyordu. 

Xiaomi Mi Mix 3 Hangi Özelliklere Sahip Olacak?

Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 845 yonga setinden gücünü alacak telefon 6 GB ve 8 GB bellek seçeceği sunacak. Dahili olarak 256 GB'a kadar depolama alanı seçeceği de sunacak.

Kamera olarak ön tarafta 16 MP ve 12 MP olmak üzere çift kamera bulunuyor. Önceki modellerde alt tarafta bulunan ön kamera bu model ile üst tarafta bulunan kızaklı yapıya taşındı. Böylece alt çerçeveler inceltilerek ön taraf çerçevesiz ekran deneyimi sunuyor.

Sağlam özelliklerle geliyor olması, fiyat konusunu nerelere taşıyacak?

Xiaomi Mi Mix 3'ün Batarya kapasitesi ise 3850 mAh. Batarya kapasitesi oldukça fazla gözükse de ekranı büyük olduğu için gayet normal. Daha önceki Xiaomi modellerinden farklı olarak Xiaomi Mi Mix 3, IP 68 sertifikasına sahip. Böylece suya ve toza diğer Xiaomi modellerine kıyasla daha dayanıklı.

Sizce Xiaomi Mi Mix 3'ün kamera sistemi mi yoksa Oppo Find X'in kamera sistemi mi daha kullanışlı? Yorumlarda belirtiniz.

İlgili Etiketler