PC HocasıDonanımXiaomi’den 8 Dakika’da Yüzde 100 Şarj Eden Adaptör!

Xiaomi’den 8 Dakika’da Yüzde 100 Şarj Eden Adaptör!

 

Çin merkezli teknoloji devlerinden Xiaomi, 200W kablolu ve 120W kablosuz olarak şarj edebilen inanılmaz yeni Hypercharge sistemine sahip şarj adaptörünü tanıttı. Peki bu rakamlardan neler çıkarabiliriz? Bu, şarj adaptörü ile birlikte 4000 mAh değerinde bir bataryayı bu adaptörün kablolu methodu aracılığıyla yalnızca 8 dakikada ve kablosuz methodu ile yaklaşık 15 dakikada tam olarak şarj edebileceği anlamına geliyor.

Sistemin çalışma prensibi, yukarıda bulunan videoda özel yapım bir Mi 11 Pro akıllı telefon üzerinden gösteriliyor. Xiaomi’nin sistemi kullanıma hazır telefonlar için ne zaman piyasaya süreceği henüz bilinmiyor. Hangi fiyattan satılacağı, ülkemize gelip gelmeyeceği gibi konularda sizleri bilgilendireceğiz dostlar.

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/xiaomiden-8-dakikada-yuzde-100-sarj-eden-adaptor-113945/ linkinden 18.09.2021 04:09:35 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

ad