PC HocasıWindowsYeni Windows’un Adı Windows 11 Olacak

Yeni Windows’un Adı Windows 11 Olacak

 

Amerika Birleşik Devletleri merkezli teknoloji devi Microsoft, 24 Haziran’da büyük bir Windows duyurusu yapacak. Çoğumuz bunun Windows 10 için Sun Valley güncellemesinin resmi duyurusu olmasını bekliyoruz; bu güncelleme, keskin köşeler yerine yuvarlak, düz renkler yerine gradyanlar ve kayan menülerle Windows’un görünümüne çarpıcı bir iyileştirme getirecek.

Ayrıca Microsoft’un Windows 11’e yönelik normalde küçük olan güncellemeyi yeniden markalayacağına dair artan söylentiler var ve bugün sızıntıları ile güven salmış Evan Blass, giderek büyüyen koroya tweet atarak katıldı:

“Bu yapının ekran görüntülerini alma” bölümünden: Windows 11 adında yakında çıkacak bir Microsoft işletim sistemi.

Microsoft CEO’su Satya Nadella daha önce Windows 10’un Windows’un son sürümü olacağını, aksi takdirde işletim sisteminin kademeli olarak güncelleneceğini söylemişti. Yeni işletim sistemi sürümünün Windows 11 adı alması, hem bu politikadan hem de eski tabandan bir kopuşu öneriyor gibi görünüyor. Bakalım 24 Haziran’da bizleri neler bekleyecek?

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/yeni-windowsun-adi-windows-11-olacak-114112/ linkinden 14.06.2021 18:06:12 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Genç bir teknoloji editörü, uzun süredir içerik üreticiliğinin yanında Grafik Tasarımı, UI/UX Tasarımı yapıyor ve kendi çapında yazılım geliştiriyor.

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video