PC HocasıOtomobil15 Bin TL’ye Sıfır KM Araçlar Türkiye’ye Geliyor

15 Bin TL’ye Sıfır KM Araçlar Türkiye’ye Geliyor

   

Hindistan’da üretimi gerçekleştirilen Bajaj isimli şirket tarafından 15 bin TL‘ye 0 KM araçlar çok yakında Türkiye’ye geliyor. Piyasaya sürülmek üzere olan yeni motosiklet motoru ile çalışan araç şimdiden büyük ilgi gördü.

bajaj-qute-otomobil
15 BİN TL’YE 0 KM ARAÇ

Aracın adı Qute olarak belirtildiği gibi, Türkiye’de de önümüzdeki ay içerisinde satışa çıkacak. Toplamda 13 beygire sahip, 217 CC‘lik su soğutmalı motosiklet motoru Qute, saatte maksimum 70 km hız yapabiliyor. Bu aracı hem ülkemizde hem de satışa sunulacak diğer ülkelerde sürebilmek için motosiklet ehliyeti gerekmiyor.

Otomobil ehliyeti beşiktaş escort ile birlikte kullanılabilecek olan Bajaj firmasına ait bu yeni araç dört kapılı, dört kişilik ve yönetmeliğe uygun şekilde satışa çıkacak.

Türkiye fiyatı vergiler dahil 15 bin TL‘den satılacak olan bu araç, Kuralkan Holding bünyesi altında buluşturulacak. Aracın ülkemizdeki satış piyasası Aralık ayı sonu itibari ile belli olacak.

 

Bu yazıhttps://pchocasi.com.tr/15-bin-tlye-sifir-km-araclar-turkiyeye-geliyor-1020/ linkinden 28.05.2022 01:05:31 tarihinde bot ile çekilmiştir.

Yazar Hakkında

Taner AYDOS

PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

4 Yorum

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

Video

Advertorial