Cumartesi, Haziran 15, 2024

15 Bin TL’ye Sıfır KM Araçlar Türkiye’ye Geliyor

Paylaş

silkroad gaminggentr

Hindistan'da üretimi gerçekleştirilen Bajaj isimli şirket tarafından 15 bin TL‘ye 0 KM araçlar çok yakında Türkiye'ye geliyor. Piyasaya sürülmek üzere olan yeni motosiklet motoru ile çalışan araç şimdiden büyük ilgi gördü.

bajaj-qute-otomobil
15 BİN TL'YE 0 KM ARAÇ

Aracın adı Qute olarak belirtildiği gibi, Türkiye'de de önümüzdeki ay içerisinde satışa çıkacak. Toplamda 13 beygire sahip, 217 CC‘lik su soğutmalı motosiklet motoru Qute, saatte maksimum 70 km hız yapabiliyor. Bu aracı hem ülkemizde hem de satışa sunulacak diğer ülkelerde sürebilmek için motosiklet ehliyeti gerekmiyor.

Otomobil ehliyet ile birlikte kullanılabilecek olan Bajaj firmasına ait bu yeni araç dört kapılı, dört kişilik ve yönetmeliğe uygun şekilde satışa çıkacak.

Türkiye fiyatı vergiler dahil 15 bin TL‘den satılacak olan bu araç, Kuralkan Holding bünyesi altında buluşturulacak. Aracın ülkemizdeki satış piyasası Aralık ayı sonu itibari ile belli olacak.

Taner AYDOS
Taner AYDOS
PChocasi.com.tr'nin kurucusu aynı zamanda hali hazırda yazmaya devam eden editörü. Boş vakitlerini teknolojik ürünler ile uğraşmaya harcadığı gibi, hem aktif çalışma yaşantısını hem de editörlük çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Yorumlar

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İlginizi Çekebilir

Diğer Haberler