reklam
Ana SayfaHaberlerAmazon Games’in yeni ücretsiz oyunu Crucible, Steam’de!

Amazon Games’in yeni ücretsiz oyunu Crucible, Steam’de!

Amazon Games‘in bu yıl piyasaya sürmeyi planladığı oyun olan Crucible, Steam’de yerini aldı. Overwatch alternatifi diyebileceğimiz bir oyun olan Crucible, gayet hoş grafik ve oynanışa sahip.

Ücretsiz olması büyük bir avantaj!

2 saat önce listelenen oyun, açılışı yapıldığı gibi birçok kişi tarafından indirildi. 2.263 değerlendirme ile “Karışık” notunu alan oyun için erkenden konuşmak yanlış olur. İlerleyen zamanlarda bu değerlendirme elbet değişecektir.

10 farklı karakter ile oynama seçeneği sunan Crucible, sadece insan düşmanlarla savaşmayı değil aynı zamanda içinde bulunduğunuz gezegendeki canlılara karşı da bir savaş içerisinde olmanızı sağlıyor.

Her karakterin kendine has yeteneği, silahı ve dövüş yeteneği bulunuyor. Şimdilik üç oyun moduna sahip olan Crucible oyununun bakalım modları nasılmış.

Project xCloud'un, iOS tarafına gelmeyeceği kesinleşti!

Crucible oyun modları

  • Dünyaya açılıp savaş yapılan 4 vs 4 mod “Heart of the Hives”
  • İki kişilik gruplar halinde toplamda sekiz takımın birbiriyle savaştığı mod “Alpha Hunters”
  • İki ekibin haritadaki biçerdöver makineleri etkinleştirmek için savataşığı mod “Harvester Command”

8 haftalık birinci sezon öncesi dönemi başlatan Amazon Games, bu süreçte oyuncuların oyuna alışmasını bekliyor. İlk oyuncular, oyunda kazanacakları 1000 oyun kredisini oyun için öğeleri kullanmak veya satın almak için harcayabilirler. 950 krediyi kazanmak için ise “Sezon Öncesi Sezon Bileti” satın alabilirler.