reklam
PC HocasıCep TelefonuAndroid 11 Tabanlı OxygenOS 11 Yayınlandı!

Android 11 Tabanlı OxygenOS 11 Yayınlandı!

OnePlus, Android 11 tabanlı OxygenOS 11‘i bir aydan uzun süredir beta testinden sonra, sonunda OxygenOS’un en son sürümünün kararlı resmi sürümünü OnePlus 8 ve 8 Pro akıllı telefonlara yayıyor.

Yaklaşan OnePlus 8T, kutudan çıkan OxygenOS 11’e sahip olacak, bu nedenle, OnePlus 7 serisinin diğerlerinden önce OxygenOS 10 güncellemesini aldığı gibi, OnePlus 8 serisinin de OxygenOS 11 güncellemesini alan ilk kişi olacağını tahmin etmek kolaydır.

OxygenOS’un en son sürümü, OnePlus’a göre “büyük ekranda genel deneyiminiz için daha fazla verimliliği güçlendirecek” bir dizi yeni özellik ve yepyeni tasarımlar getiriyor. OxygenOS 11 güncellemesindeki bazı dikkate değer özellikler arasında Ortam Ekranı, hızlı ayarda Karanlık Mod kısayolu, geliştirilmiş Zen Modu ve daha fazlası bulunuyor.

OnePlus Z'nin Gerçek Fotoğrafı Sızdırıldı!

OnePlus 8 serisinden sonra, OxygenOS 11 güncellemesinin OnePlus 7T ve OnePlus 7 serileri için mevcut olması muhtemeldir. Şirket ayrıca en son OxygenOS güncellemesini OnePlus Nord, OnePlus 6 ve 6T serisine getireceğine söz verdi.

Bu arada, OnePlus 8 ve 8 Pro sahipleri, OxygenOS 11 güncellemesini Ayarlar> Sistem> Sistem güncellemeleri’ne giderek yükleyebilir. Güncellemeyi yüklemeden önce, akıllı telefonunuzun pil seviyesinin% 30’un üzerinde olduğundan ve kullanılabilir minimum depolama alanının 3 GB olduğundan emin olun.

Yazar Hakkında

Cenk Kahramaner

Cenk Kahramaner

Teknoloji ve Uzay meraklısı bir UI/UX Designer. Evlenmediğimiz sürece bu kadar bilgi yeter :)

Yorum Yaz

Yorumunuzu Buraya Yazabilirsiniz

AD

Bugün En Çok Okunanlar

Advertisement