AOC’nin Mobil, USB-C Özellikli Monitörleri İle Üretkenliğinizi Artırın!

AOC, mobil, gücünü USBC’den alan yeni AOC I1601FWUX monitörü ile kullanıcıların üretkenliklerini artırmalarının ne kadar kolay olduğunu gösteriyor. 15.6 inçlik bu IPS ekranı ayrıca portre ya da manzara modunda ayak olarak da kullanılabilen katlanabilir bir ekran kapağına da sahip. Ekran, gücünü görüntü kaynağına tek bir USB-C kablosu ile bağlanarak alıyor. Bu şekilde, kablo ve konektör yayıntısı olmadan, temiz, üretken bir çoklu monitör kurulumu, nereye giderseniz gidin mümkün.  Yollardayken AOC I1601FWUX ile ikinci bir ekrana sahip olmanın ne kadar iyi olduğunu bir de kendiniz deneyimleyin.

6 saatlik bir tren yolculuğunda ya da uzun bir uçuşta olduğunuzu düşünün. Seyahat sırasında mobil bilgisayarınızda çalışıyorsunuz, sonra toplantıya varıyorsunuz, ama hâlâ o ufak diz üstü bilgisayarınız elinizde. Her ne kadar mobil bir şekilde çalışmak konusu iş nedeniyle sık seyahat edenler arasında yaygınlaşmış da olsa, kullanılan ekranlar tam olarak bir masaüstü kurulumundaki gibi bir üretkenlik sunmuyor. Günümüzde daha büyük diz üstü bilgisayarlar 15.6 inç ya da en fazla 17 inç ekranlara sahip. Daha yeni ultrabook bilgisayarların çoğunluğu ise daha da küçük ekranlara sahip. İşte bu nedenle, bir hesap tablosu ve ve yanına da bir eposta programı açmaya çalışmak ya da kod geliştirme program ile bir web tarayıcı veya ön görüntüleme penceresini yan yana açmak gerçekten zor. 

Bu durumda, çözüm, çoklu bir monitör kurulumu. İşte bu noktada, AOC’nin gücünü USB-C’den alan I1601FWUX modeli devreye giriyor. Modelin FullHD, 15.6 inç IPS ekranı, ufkunuzu genişletiyor ve size çalışabileceğiniz yepyeni bir ekran alanı veriyor. Önünüzde açık iki ekranın olması programlar arasında gidip gelmek için harcayacağınız zamanı ve enerjiyi, yani “AltTab”lamaları azaltıyor. Aynı anda açılan bir görev için gereken çoklu uygulama pencereleri sayesinde, görevin kendisine odaklanabilirsiniz ve gereksinim duyduğunuz bilgi ise tek bir bakış mesafesinde yer alır. Böylece, sürekli küçültme/büyütme ya da görevler ve programlar arasında gidip gelmek zorunda kalmazsınız.  

Ofislerin bazıları her çalışma alanı için sadece bir monitör ile donatılmıştır. Bu ya tek ekranla çalışılan ya da kullanıcıların yüksek oranda mobil olduğu ve sahada çalıştığı sektörlerin olduğu yerlerde söz konusudur. I1601FWUX ile, ofisten uzak olan kullanıcılar bile herhangi bir kablo yayıntısı olmaksızın I1601FWUX modelinin USB-C bağlantısı sayesinde ağır güç adaptörleri olmadan, ikinci bir ekrana sahip olma avantajına sahip olabilirler. Kullanıcılar ofise döndüğünde bile, o ek ekran daha da büyük bir çoklu monitör kurulumu için yine kullanılabilir. 

Öğrenciler için ise, ikinci bir mobil ekrana sahip olmak pek çok olanağı beraberinde getiriyor. Örneğin sunumlarınızı -bir projektör kullanmak yerine- AOC I1601FWUX ekranını arkadaşlarınıza verip ya da çevirip hazırlamak çok daha kolay. Bu arada siz konuşmaya ya da slaytların üstünden geçmeye devam edebilirsiniz. 

AOC I1601FWUX ile sahadaki üretkenliğinizi artırın.

AOC’nin mobil ekranlarının artırılmış üretkenliği ile ilgili gerçek bir hikaye, karmaşık muhasebe ve denetim hizmetlerine gereksinim duyan pek çok yüksek profilli, varlıklı müşterinin yaşadığı San Fransisco Körfez Bölgesi’ndeki en büyük 18. Muhasebe ve danışmanlık firması olan DZH Phillips1 hakkında. DZH Phillips’in profesyonel hesap uzmanları, kritik önem taşıyan mali konularda sıklıkla müşterileri ile yakın bir şekilde çalışıyorlar, ofislerini ziyaret ediyorlar ve mali analizlerini sahada yürütüyorlar. 

DHZ Phillips yerinde yapılan görüşmeler sırasında, çoklu bir monitör kurulumunun  eksikliğinin bir yük olduğunu hızla fark etti. En yeni mobil cihazlarla bile, yeterli ekran alanı yoktu. Yasal ve mali belgeleri karşılaştırmak ve kontrol etmek, hesap tablolarını analiz etmek, mali tabloları hazırlamak, bütün bu işlerin elinizde tek bir ekran varken yapılması zor oluyordu.

İşte bu yüzden DZH Phillips, IT departmanlarının önerisi ile, tüm çalışanlarına

AOC’nin taşınabilir monitörlerinden verdi. DZH Phillips’in Kıdemli Denetim

Müdürü Kevin O’Conell, verdikleri bu kararın üretkenliklerini %25 oranında artırdığını belirtti: 

İş için uzak mesafeler kat etmenin ve uzaktan çalışmanın hayatın gerçeği haline geldiği bir dünyada çoğu şirket AOC’nin bu monitörlerinin faydasını görebilir. Üstelik fiyatları açısından da, gerçekten çok iyi bir değer sunuyorlar!

AOC’nin I1601FWUX modeli canlı renkler ve geniş görüntüleme açıları için 15.6 içlik bir IPS paneline, Full HD (1920 x 1080 piksel) çözünürlüğe, portre ya da manzara modunda görüntüleme için oto-pivot tasarıma ve hem görüntü sinyalini hem de gücü eş zamanlı olarak iletmek için hızlı USB-C  girişine sahip. 

AOC I1601FWUX, 279 USD tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden piyasada.  

İlgili Etiketler